مخلوط کن یونیک لایف UN-3119


ناموجود

مخلوط کن  دستگاهی ضروری و لازم برای هر آشپزخانه ای است، که در مخلوط کردن مواد به آن نیاز دارید.

مخلوط کن یونیک لایف UN-3119 دارای موتوری با قدرت 700 وات و دو سرعته می باشد، بدنه دستگاه از جنس فلزی استیل بوده و در برابر ضربه مقاوم است و طبیعتا دارای ماندگاری بالاتری می باشد.

مخزن پارچ مخلوط کن یونیک لایف 1.5 لیتری از جنس شیشه مقاوم بوده و همچنین جنس تیغه آسیاب آن از جنس استیل بسیار با کیفیت و مخزن آسیاب نیز شیشه ای است.

این دستگاه محصول نیولایف علاوه بر مخلوط کن آسیاب نیز می باشد، یعنی یک دستگاه دو کاره است، که اگر بخواهید هر یک از این دستگاه را جدا تهیه کنید، اصلا به صرفه نمی باشد، ولی این دستگاه دو منظوره با قیمت بسیار مناسب و کارایی بسیار عالی می تواند، یک دستیار بسیار خوبی برای شما باشد و می تواند بسته به نیاز شما انجام وظیفه کند.

این مخلوط کن در کافه ها به عنوان دستگاه اصلی استفاده می شود، که این مهر تائیدی بر جنس و کارائی عالی این دستگاه می باشد، فرق عمده این نوع استفاده در مقایسه با مصارف خانگی استفاده مداوم در طول روز، استفاده برای انواع مواد و استفاده از تیغه مخلوط کن در اکثر مواقع برای یخ شکن زیرا به علت کمبود زمان، اغلب مواد در فریزر نگهداری می شود، به این معنا که استفاده از تیغه مخلوط کن در اکثر مواقع برای یخ شکن است، که مواد منجمد شده را به همراه شیر یا آبمیوه مخلوط می کند.

مورد استفاده قرار گرفتن مخلوط کن یونیک لایف در اماکن تجاری ( کافه ها ) می تواند، خیال شما را برای مصارف خانگی این دستگاه آسوده کند و از بابت داشتن و خرید این دستگاه مطمئن خواهید بود و در مجموع قیمت مخلوط کن یونیک لایف در مقایسه با کارایی که دارد، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.مشخصات فنی
قدرت توان مصرفی 400 وات
گنجایش مخزن 1.5 لیتر

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید