شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی آتا بازار:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی آتا بازار به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی آتا بازار و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی آتا بازار از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی آتا بازار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی آتا بازار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی آتا بازار اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی آتا بازار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی آتا بازار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی آتا بازار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی امکان دارد فروشگاه اینترنتی آتا بازار برای اعضای وب سایت پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که 1000203060 تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی آتا بازار از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی آتا بازار، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی آتا بازار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را اطلاع دهید. همچنین 1000203060 ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی آتا بازار را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی آتا بازار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی آتا بازار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی آتا بازار ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی آتا بازار ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی آتا بازار جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی آتا بازار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت و فروشگاه اینترنتی آتا بازار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی آتا بازار محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال و تحویل سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی آتا بازار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 9 صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

پرداخت وجه در فروشگاه اینترنتی آتا بازار در شرایط فعلی به صورت اینترنتی و از درگاه بانک ملی با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب انجام می شود و فعلا پرداخت در محل فعال نمی باشد.

ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی آتابازار بسته به نوع محصول و آدرس مشتری می باشد و سفارشات توسط پیک فروشگاه ، شرکت پست و تیپاکس ارسال می شود. تحویل کالا برای شهر تبریز در همان روز ثبت سفارش ( سفارشات قبل از ساعت 14 ) و برای شهر های دیگر یک تا 5 روز کاری می باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی آتا بازار به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی آتا بازار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی آتا بازار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی آتا بازار محفوظ است.

فروشگاه اینترنتی آتا بازار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی آتا بازار محفوظ است.

مرجوعی کالا و استرداد وجه:

محصولات فروشگاه اینترنتی آتابازار با تست سلامت ارسال میشوند. لیکن از موقع تحویل تا 7 روز مشتری مهلت تست دارد تا در صورت مشکل دار بودن محصول آن را اطلاع و روند مرجوعی کالا انجام شود. اگر مشکل توسط کارشناسان شرکت بررسی و تایید شود مشتری حق انتخاب دارد محصول دیگری ارسال شود یا وجه پرداختی به صورت کامل به حساب مشتری برگردانده شود.

مرجوع کردن کالا فقط در صورت مشکل دار بودن کالا امکان پذیر می باشد و مشتری بعد از تحویل نمیتواند به دلایلی جز ایراد در محصول سفارش خود را مرجوع دهد.

روند مرجوعی کالا در فروشگاه اینترنتی آتا بازار با ثبت ایراد از قسمت تماس با ما و یا تماس با شماره فروشگاه و بررسی کارشناسان شرکت آتابازار انجام میشود.